REKLAMA
REKLAMA

PSS w Radomiu z systemem ERP

Autor: www.dlahandlu.pl 16 marca 2012 12:59

Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Radomiu, prowadząca działalność handlową, produkcyjną i gastronomiczną, wdrożyła Comarch CDN XL, jeden z produktów Comarch ERP.

REKLAMA

W Radomiu pod marką Społem funkcjonują 23 sklepy, dwie piekarnie i jedna placówka gastronomiczna. Specyfika pracy oraz filozofia zarządzania wypracowane przez PSS Społem nie były bez znaczenia przy wdrożeniu systemu.

Comarch CDN XL to od lat najchętniej wybierany system klasy ERP w Polsce. Posiada bogatą ofertę modułów wspierających każdy obszar działania firmy, w tym m.in. kompleksowe narzędzia do budowania strategii przedsiębiorstwa i zarządzania jej realizacją, dostosowanie do unikalnych potrzeb firm prowadzących działalność produkcyjną oraz nowoczesne narzędzia internetowe, mobilne i elektroniczną wymianę dokumentów. 

Na podstawową działalność Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Radomiu składa się działalność handlowa, produkcyjna i gastronomiczna. Ponadto, firma oferuje wynajem obiektów, lokali i powierzchni handlowych w niektórych z prowadzonych placówek.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA