REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Punkt Trafika szuka lokali do wynajęcia

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2010 09:51

Firma Tabak Grupa Sp. z o. o., właściciel sieci sklepów Trafika, poszukuje kolejnych lokali do wynajęcia pod punkty handlowe. - Szukamy lokali pod sklepy m.in. w Gostyniu, Gnieźnie, Jarocinie, Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim, gdzie prawdopodobnie już wkrótce ruszy kiosk Trafika - mówi Hieronim Strapagiel, wiceprezes ds. handlu.

REKLAMA

Wiceprezes sieci dodaje, że Trafika szuka lokalizacji również w takich miejscowości jak: Koło, Kościan, Leszno, Śrem, Środa Wlkp., Syców, Wieruszów oraz Włocławek.

Trafika - Polski Kiosk to ogólnopolska sieć sklepów branży tytoniowej i używek, której założycielem i właścicielem jest spółka Tabak z Kalisza.
Firma Tabak powstała w 1989 roku jako spółka cywilna zajmująca się pioniersko, w tym okresie, hurtowym handlem tytoniem oraz wyrobami
tytoniowymi.

 • Błaszczyk 2016-09-21 14:28:35

  posiadam lokal handlowy do wynajęcia w centrum Góry na deptaku

  tel 605354123

 • Ewellina 2015-06-18 20:03:02

  Witam.Posiadam lokal w centrum miasta Rynek 33 Głuchołazy, województwo Opolskie. Wejście do wewnątrz powierzchni znajduje się od frontu (parter) oraz w części tylnej lokalu bezpośrednio do zaplecza. Powierzchnia całkowita to 190m2 w tym 30 m2 to cześć sanitarna.Zabezpieczenia to kraty w oknach tylnych części lokalu oraz monitoring na całej powierzchni.Od frontu budynku znajdują się 2 duże okna o łukowych wykończeniach oraz po środku okien, witryn, drzwi główne wejściowe.Pomieszczenie handlowe dzielą się na 2 części uwidocznione dokładniej w załączonych zdjęciach. Lokal jest po generalnym remoncie, ogrzewanie gazowe, woda miejska, linia telefoniczna, prąd, podłogi - marmur. Pomieszczenie sanitarne zawiera: wc, prysznic oraz 2 pomieszczenia małe użytkowe. Bezpośrednio przy lokalu znajdują sie miejsca parkingowe, ruch pieszych oraz pojazdów ciągły. Atrakcyjna oferta.Właściciele otwarci na jakiekolwiek zmiany modernizacyjne.

 • Sławek 2015-06-11 08:55:30

  Lokal do wynajęcia położony w centrum miasta Żnin u zbiegu dwóch ulic Potockiego i Dworcowe. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się urzędy szczebla samorządowego i rządowego, bank oraz markety Biedronka, Media Expert, Brico, a także Stacja Kolei Wąskotorowej Żnin - Wenecja - Biskupin - Gąsawa. Wejście do nieruchomości znajduje się z poziomu chodnika. Łatwy dojazd z uwagi na położenie pomiędzy głównymi ciągami komunikacyjnymi daje gwarancje przepływu klientów. Ogólna powierzchnia 560 m2 z tego na cele handlowo - magazynowo - biurowe można przeznaczyć około 460 m2 z dodatkowo ogrodzonym terenem o powierzchni około 450 m2. Nieruchomość składa się z kilku połączonych ze sobą dużymi przejściami pomieszczeń o średniej wysokości pomieszczeń 350 cm. Nieruchomość jest po generalnym remoncie wewnątrz i zewnątrz o wysokim standardzie wykończenia wyposażona w ogrzewanie c.o. gazowe, telefon, internet, monitoring, alarm. Wokół nieruchomości znajduje się kilkanaście miejsc parkingowych. Dodatkowo na parking lub składowanie towaru można przeznaczyć ogrodzony teren z wjazdem od głównej ulicy. Z racji położenie i jej charakteru nieruchomość idealnie nadaje się zarówno na działalność handlowo - usługową jak i doskonale można przekształcić na działalność gastronomiczną lub każda inną. Nieruchomość przeznaczona jest do wynajęcia w całości lub częściowego, a także na sprzedaż.

ZOBACZ WSZYSTKIE (12)WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15928

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1227248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA