Rabat Detal z szansą na dofinansowanie szkoleń z UE

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2010 07:43

Rabat Detal z szansą na dofinansowanie szkoleń z UE

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, sieć Rabat Detal może otrzymać pieniądze z funduszy europejskich na szkolenia. - Nie korzystaliśmy jeszcze z dofinansowań. Natomiast prawdopodobnie zostanie złożony taki projekt przez naszego głównego udziałowca, firmę Eko Holding i będzie on również obejmował naszą sieć - mówi Waldemar Wagan, dyrektor generalny Rabat Detal.

Jak zapewnia Waldemar Wagan, szkolenia to element, nad którym firma ciągle pracuje. W tym roku zaplanowano szkolenia z zakresu dwóch obszarów. - Pierwszy z nich to sklep. Przeprowadzimy szkolenia z zasad merchandisingu, aranżacji sali sprzedaży zarówno w sklepie tradycyjnym, jak i samoobsługowym, ułożenia produktów w sklepie, efektywności ekspozycji, pracy „na gazetkach". Drugi obszar to szkolenia dla pracowników dotyczące właściwego przeprowadzania wizyt handlowych, sprzedaży, siły argumentacji - wyjaśnia dyrektor sieci.

Obecnie sieć handlowa Rabat Detal skupia 530 placówek handlowych. W grudniu 2007 roku sieć zyskała strategicznego partnera łącząc swe siły ze spółką o polskim kapitale EKO Holding S.A., która posiada nowoczesne centrum logistyczne oraz własną sieć marketów spożywczych działającą pod szyldem Eko.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10941

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane