REKLAMA
REKLAMA

Rabat Pomorze motywuje partnerów handlowych do lepszej sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 24 września 2010 09:14

Rabat Pomorze wprowadza nowy program lojalnościowy dla wybranych partnerów handlowych pod nazwą „Aktywni z Rabatem". Za zakupy dokonane w okresie od 1 września do 15 grudnia 2010 można będzie wyjechać na ekskluzywny tygodniowy wyjazd na narty do Austrii.

REKLAMA

Warunkiem uczestnictwa w programie lojalnościowym jest podpisanie porozumienia handlowego z Rabat Pomorze SA, wykonanie w 100 proc. celu zakupowego, wypełnienie zgłoszenia oraz terminowe uregulowanie płatności wobec spółki.

Plan zakupowy dla każdego uczestnika będzie ustalany indywidualnie. Bazą do jego wyznaczenia będą obroty z analogicznego okresu roku poprzedniego, z uwzględnieniem średnich obrotów w danej kategorii produktów, wielkości sklepu oraz z wywiadu przeprowadzonego z przedstawicielami handlowymi Rabatu Pomorze i przedstawicielami handlowymi producentów obsługującymi danego uczestnika. Każdy uczestnik otrzyma założenia do wykonania planu zakupowego w rozbiciu na poszczególnych producentów, biorących udział w programie.

Rabat Pomorze S.A. jest dystrybutorem produktów branży FMCG oraz operatorem sieci sklepów "Sieć 34″, która zrzesza ponad 1200 placówek detalicznych na terenie całej Polski. Firma posiada dwa oddziały dystrybucyjne oraz kilkanaście biur na terenie kraju. Od 2008 jest częścią grupy
kapitałowej Bomi, właściciela sieci delikatesowych w kraju.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA