Rabat Service łączy spółki franczyzowe

Autor: www.dlahandlu.pl 5 stycznia 2012 09:21

Rabat Service łączy spółki franczyzowe

30 grudnia 2011 r. Sąd Rejonowy w Gliwicach zarejestrował połączenie spółek LD Holding S.A., Centrum Sp. z o.o. oraz Północ Sp. z o.o.

Połączenie jest wynikiem rozpoczętej w lutym 2011 roku restrukturyzacji franczyzy w ramach Grupy Kapitałowej Rabat Service, do której należą  spółki.

Po połączeniu LD Holding S.A. jako spółka przejmująca będzie dalej kontynuowała i rozwijała działalność franczyzową na terenie całej Polski.

LD Holding S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Rabat Service prowadzi obecnie 1350 sklepów franczyzowych pod logo: Sieć 34 , eLDe, Livio.

- Połączenie spółek franczyzowych w jedną mocną spółkę pozwoli zoptymalizować procesy operacyjne, skuteczniej wykorzystać efekt synergii, zwiększyć konkurencyjność oferty franczyzowej oraz przyczyni się do wzmocnienia pozycji Grupy Kapitałowej Rabat Service jako jednej z największych w Polsce organizacji dystrybucyjno-detalicznych - poinformował władze sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • nurek 2012-01-22 23:18:47

    Czy ktoś wie jeszcze o co w tym wszystkim chodzi.Połączenia, przejęcia, restrukturyzacja.Hasła znane z sektora bankowego. Na końcu pozostają "wydmuchani". Jak myślicie? Kto to będzie? Ciekawe ile naprawdę nowych sklepów przybywa, ile naprawdę stworzono nowych miejsc pracy. W rzeczywistości to tylko karuzela.Jedni wysiadają inni wsiadają. Zmiany następują tak szybko, że wielu kupców już nie wie w jakiej sieci jest.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11272

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane