REKLAMA
REKLAMA

Radni Gorzyc zdecydują o rozbudowie targowiska

Autor: echodnia.eu 29 czerwca 2012 11:52

Budowa profesjonalnego targowiska czy rozbudowa budynku urzędu gminy, przed takim wyborem na jednej z najbliższych sesji staną radni Gorzyc - informuje echodnia.eu.

REKLAMA
Gmina Gorzyce nie znalazła się w wykazie podkarpackich samorządów, które otrzymają dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich na rozbudowę placów targowych.

Już jakiś czas temu, gmina poważnie zastanawiała się na budową profesjonalnego placu targowego. Znaleziono odpowiednie miejsce, poza centrum miejscowości. Była wstępna deklaracja od Zakładu Federal Mogul, w sprawie sprzedaży gruntu przy zakładzie, ale Federal wycofał się.

Temat rozbudowy targowiska, które dziś działa w centrum miejscowości na ulicy Plac Handlowy nie został zamknięty. Gmina dysponuje działką, która znajduje się w dalszej odległości. Jednak mówiąc o zagospodarowaniu działki coraz częściej pojawiają się komentarze, że na działce mógłby stanąć budynek administracyjny Urzędu Gminy. Temat będzie konsultowany przez radnych i mieszkańców - pisze echodnia.eu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA