REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Robert Mielżyński chce otwierać kolejne winiarnie

Autor: Puls Biznesu 15 lipca 2014 09:10

Pomysł na biznes: Robert Mielżyński ma już winiarnie w dwóch miastach i planuje otwarcie kolejnych. Ale wielkiej sieci nie chce tworzyć, by nie stracić z oczu klientów - pisze "Puls Biznesu".

REKLAMA
Po dziesięciu latach działalności winiarnia Mielżyński otwiera trzeci lokal. - Fundamenty buduję bardzo powoli, ale są dzięki temu stabilne. Za kolejne dziesięć lat chciałbym być obecny w kilku głównych miastach Polski, aby rozbudować i umocnić markę - mówi dla "PB", Robert Mielżyński, twórca Mielżyński Wines Spirits Specialties.
Importowane przez siebie alkohole sprzedaje w dwóch składach win połączonychz wine barami, sklepie z mocniejszymi trunkami, online i do kanału HoReCa za ponad 20 mln zł rocznie. Rozpoczął w 2004 r. od uruchomienia lokalu na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Burakowskiej. Pięć lat temu otworzył sklep i wine bar w Poznaniu. Na początku przyszłego roku dołoży do tego winiarnię na warszawskim Mokotowie.
Kolejne lokale Mielżyńskiego mają pojawić się we Wrocławiu, Gdyni i Krakowie. Zbudowania wielkiej sieci jednak nie planuje.WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15793

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA