REKLAMA
REKLAMA

Rusza 17. hala Selgrosu w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lutego 2016 09:25

Rusza 17. hala Selgrosu w Polsce fot. za selgros.pl

Selgros Cash&Carry otworzy wkrótce nową halę w warszawskim Wawrze przy ul. Marsa. Będzie to 3. hala w stolicy i 17. w Polsce. Firma rozpoczęła rejestrację klientów.

REKLAMA

Sieć podkreśla, że nowa hala będzie oferować klientom jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Oprócz artykułów spożywczych oferta Selgros obejmuje również chemię gospodarczą, artykuły przemysłowe oraz odzież.

W nowej hali, tak jak w pozostałych, powstanie "Rynek artykułów świeżych". W jego strefach dostępne będą świeże owoce, warzywa, grzyby, nabiał, mięso i wędliny oraz ryby i owoce morza.

Atrakcją hali ma być stoisko ze świeżymi rybami morskimi i słodkowodnymi.

Selgros należy do Transgourmet Polska. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. 
Pierwsza hala sieci została otwarta w Poznaniu w 1997 roku. Po jej sukcesie powstała kolejna – w Warszawie.

- Początkowo zamierzaliśmy otworzyć tylko pięć obiektów. Dziś wiadomo, że docelowo będzie ich dwadzieścia - informuje spółka.

  • b.prac 2016-02-20 17:39:42

    To ymak porozmawiaj z pracownikami-hali jakiejkolwiek to zobaczysz czy to są dobre m. pracy. No chyba że aplikujesz na dysponenta lub BL-a. Poza tym to szwajcarska firma i tylko liczy się zysk.A kadra to farbowani Niemcy lu dupo-wkręty istna walka szczurów!

    A co do PR-u to te 17 hal od 97 roku to nie sukces!!Mniej niż jedna na rok jak to się ma do Macro i innych sieci!!!Niemcy sprzedali Szwajcarom hale bo nie dawali radę. I Ci wydrenują do czasu aż podatek obrotowy da się im we znaki i odsprzedają hale bo rynek dla marketów wielkopowierzchniowych się skończył.Puki się daje to łupią polski rynek!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12601

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA