REKLAMA
REKLAMA

Sano organizuje dla klientów jubileuszową loterię

Autor: dlahandlu.pl 31 sierpnia 2010 11:34

Koszalińska sieć sklepów spożywczych Sano z okazji 20-lecia działalności organizuje dla klientów specjalną loterię urodzinową. Loteria rusza 1 września i ostatecznie kończy w dniu 22 lutego 2011 roku. Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez organizatora loterii na wygrane wynosi 99.993 zł brutto.

REKLAMA

Sprzedaż towarów uprawniających do udziału w loterii oraz wydawanie kuponów loteryjnych prowadzone będzie w terminie od dnia 1 września do dnia 19 listopada 2010 roku w godzinach otwarcia sklepów.
Uczestnikiem loterii może być każda osoba, która w   w dowolnym sklepie dokonała jednorazowej transakcji zakupu towarów/usług, której suma wynosi co najmniej 20 zł brutto (w przypadku, gdy uczestnik dokonał jednorazowego zakupu promocyjnego za wielokrotność kwoty 20 zł przysługuje mu prawo do otrzymania odpowiedniej ilości kuponów) i bezpośrednio po dokonaniu transakcji zakupu odbierze kupon w kasie.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.sano.koszalin.pl.

Założona w listopadzie 1990 roku przez Leszka Kołeckiego, Ireneusza Kwiatkowskiego i Dariusza Nowosada spółka zarządza obecnie 18 sklepami samoobsługowymi. W 2008 roku firma zanotowała ponad 200 mln zł obrotu. 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA