REKLAMA
REKLAMA

Sano: w tym roku powiększymy się o cztery sklepy

Autor: dlahandlu.pl 16 lutego 2011 07:21

Sano: w tym roku powiększymy się o cztery sklepy

Sieć 18 sklepów spożywczych Sano chce w tym roku powiększyć się o cztery placówki. - Planujemy w tym roku otwarcie kolejnych sklepów w województwach zachodniopomorskim i pomorskim. Nasze placówki będą powstawały zarówno przy głównych ulicach, jak i w galeriach handlowych, które są bardzo interesującą lokalizacją - mówi prezes firmy Krzysztof Waltoś.

REKLAMA

Firma planuje rozwój w oparciu o sklepy własne, jak mówi prezes Waltoś na razie nie bierze pod uwagę wprowadzenia franczyzy.

Spółka Sano została założona w listopadzie 1990 roku przez Leszka Kołeckiego, Ireneusza Kwiatkowskiego i Dariusza Nowosada. Jej przedmiotem działalności jest sprzedaż detaliczna w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów, artykułów chemicznych i gospodarstwa domowego. Jak niedawno pisaliśmy, firma zrezygnowała z debiutu na giełdzie, który był planowany w tym roku. Obecnie prowadzi sieć 18 sklepów zlokalizowanych w: Koszalinie (9), Białogardzie, Słupsku, Człochowie, Kołobrzegu (2), Szczecinku (2), Połczynie Zdroju i Gryficach.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA