REKLAMA
REKLAMA

Sieć Arhelan otworzyła sklep w Goniądzu

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2016 11:45

12 lipca przy ul. Rybackiej 1 w Goniądzu został otwarty nowy sklep Polskiej Sieci Arhelan. Sklep znajduje się w budynku wolnostojącym i ma powierzchnię handlową około 340 mkw. To czwarty sklep sieci otwarty w tym roku.

REKLAMA

Sklep prowadzi sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych, w tym wędkarskich. Arhelan wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. W sezonie dostępne są gałkowane lody z Zielnej Budki.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania alergików oraz klientów preferujących zdrową żywność, w stałej ofercie marketu w Goniądzu znalazła się również gama produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych oraz dla diabetyków. 

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. Obecnie sieć Arhelan to ponad 60 marketów w ponad 30 miejscowościach w których zatrudnionych jest już ponad 1000 pracowników.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA