PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Sieć Fornetti celuje w 600 piekarni w ciągu 2-3 lat

Autor: Puls Biznesu 23 lipca 2010 09:25

Należąca do funduszu Societe Generale Asset Management firma Fornetti Polska, która rozwija w naszym kraju sieć minipiekarni serwujących gorące ciasteczka, chce w 2-3 lata podwoić liczbę lokali oraz zwiększyć sprzedaż w placówkach sieci - informuje Puls Biznesu.

W Polsce działa na razie tylko 300 lokali. Jak zapewnia dziennikarzy Pulsu Biznesu prezes Fornetti Polska Robert Mroziński nowe lokale będą otwierane według nieco zmienionego i unowocześnionego standardu.

W zwiększeniu sprzedaży i przyciągnięciu nowych klientów ma pomóc firmie rozwój oferty produktowej, do której dołączą m.in. o wypieki słone, zimne napoje (z portfela Coca-Coli) oraz kawę i napoje ciepłe (Tchibo) - podaje dziennik. W 2011 r. spółka wprowadzi również lody. Obecnie testuje różne możliwości serwowania lodów i zastanawia się nad wyborem najlepszego rozwiązania oraz dostawcy.

Jak dowiedział się Puls Biznesu, w planach jest też stworzenie nowej półki produktów dla bardziej wymagających konsumentów. W związku z planami rozwoju firma w przyszłym roku planuje zakup nowej linii produkcyjnej do zakładu we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane