REKLAMA
REKLAMA

Sieć Kropka zrzesza już 93 sklepy

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 25 sierpnia 2010 07:32

Sieć Kropka zrzesza już 93 sklepy

W marcu br. w województwie dolnośląskim i lubelskim ruszyły pierwsze sklepy pod szyldem sieci Kropka. Pół roku temu zrzeszała 19 placówek. - Teraz pod szyldem Kropki funkcjonują już 93 sklepy. Cały czas staramy się pozyskać nowych partnerów, pracują nad tym nasi przedstawiciele, którzy jeżdżą po kraju i prowadzą rozmowy z właścicielami sklepów. Chcielibyśmy, aby na koniec roku w całym Detalu Polskim działało około 700 sklepów - powiedział w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Krzysztof Misiewicz, prezes zarządu spółki Detal Polski, która zarządza siecią Kropka.

REKLAMA

Do Kropki mogą dołączyć placówki o powierzchni co najmniej 70 mkw., posiadające płynność finansową.  Sieć daje nowym franczyzobiorcom czteromiesięczny okres próbny. - Z takiej możliwości korzysta około 50 proc. przesiębiorców. Nasze wraunki są jednak na tyle atrakcyjne, że od razu decydują się oni na przystąpienie do sieci. Chcemy skupiać przede wszystkim sklepy osiedlowe, posiadające już stałych, lojalnych klientów - dodaje nasz rozmówca.

Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych. Do projektu dołączyły sieci lokalne, skupione wokół udziałowców (Dobry Sklep z Zielonej Góry, Sklep Polski z Gniezna, Poziomka z Radomia oraz Zielony Koszyk z Krosna). Celem przedsięwzięcia jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA