REKLAMA
REKLAMA

Sieć Lewiatan ruszyła z dużą kampanią reklamową

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 7 grudnia 2011 13:32

1 grudnia rozpoczęła się kolejna centralna akcja promocyjna Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan wsparta telewizyjną kampanią reklamową.

REKLAMA
Akcja "Gwiazdkowe Hity Lewiatana" potrwa do samej Wigilii. W atrakcyjnych cenach będą dostępne produkty takich firm, jak: Unilever, Animex, Pepsi, Wedel, Agros Nova i Kamis.

Wzorem poprzednich akcji spoty reklamowe sieci Lewiatan będzie można zobaczyć zarówno w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych takich, jak: TVP1, TVP2, TVN, TVP Info oraz w stacjach tematycznych: TVN24, Polsat News, Superstacja i wielu innych. Łącznie wyemitowanych zostanie blisko 2.000 reklam sklepów Lewiatan.

Akcja reklamowa zostanie ponadto dodatkowo uzupełniona kampanią sponsoringową. Od 12 do 24 grudnia wyemitowanych zostanie ponad 80 specjalnych, ośmiosekundowych spotów przed najlepiej oglądanymi audycjami: m.in. po Wiadomościach w TVP1 oraz w TVN, przy serialach "Na wspólnej", "Przepis na życie" w TVN, przy programie "Dzień dobry TVN" oraz "Kuchenne rewolucje".

  • Marta 2011-12-15 22:14:16

    Jak ja widze reklamę w telewizji jakiegoś sklepu , to omijam go z daleka Cenę za reklamę przerzuca się na kupujących . Najlepszą reklamą na przyciągnięcie klienta są niższe ceny i znajome, które dzielą się informacjami ze znajomymi ,że coś taniej kupiły. Ale Lewiatan w Kielcach ma tanie trzy, cztery produkty a pozostałe są droższe niż w okolicy. Gazetki Lewiatana też dobrze oceniam , bo widzę ceny i biegnę po te tańsze artykuły w promocji , zwłaszcza te , których więcej spożywam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11893

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA