Sieć Małpka Express wychodzi poza pasaże Czerowna Torebka

Autor: www.dlahandlu.pl 30 kwietnia 2012 20:47

Sieć Małpka Express wychodzi poza pasaże Czerowna Torebka

Małpka Express - nowa sieć convenience, która zadebiutowała na polskim rynku jako kluczowy najemca pasaży handlowych Czerwona Torebka, kontynuuje ekspansję. Od 28 kwietnia działa w Poznaniu ósmy sklep sieci i jednocześnie pierwszy punkt zlokalizowany poza pasażem.

Do dyspozycji klientów Małpki Express w Poznaniu (ul. Na Miasteczku 12) oddano salę sprzedaży o powierzchni 120 m kw. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. artykuły spożywcze, świeże owoce i warzywa oraz szeroki wybór alkoholi, papierosy i prasa. Produkty takie jak nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów. Klienci mają też możliwość skorzystania z oferty strefy bistro, w której serwowana jest kawa oraz hot dogi. 

W lokalu trwa wdrażanie pozostałych usług oferowanych przez sieć - już niebawem będzie można tam opłacić rachunki, nadać list lub paczkę czy wypożyczyć film. - Małpka Express jest efektem pracy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży convenience - mówi Maciej Szturemski, prezes firmy Małpka S.A. - Bacznie obserwujemy każdą nowo otwartą placówkę, aby kontrolować, jak sprawdza się nasz koncept i by móc go stale udoskonalać - dodaje.

Małpka Express to sieć sklepów typu convenience, która zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2012 roku. Ekspansja sieci jest związana z rozwojem platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka, gdzie Małpka będzie jednym z kluczowych najemców. Sklepy będą otwierane także poza pasażami, w pobliżu głównych ulic i osiedli mieszkaniowych. Obecnie, poza Poznaniem, Małpki Express funkcjonują już na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina, Słupcy, Opola, Świebodzic oraz Tomaszowa Mazowieckiego.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane