REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Sieć Market Point otworzyła sklep w Krakowie

Autor: www.dlahandlu.pl 26 czerwca 2012 10:21

16 czerwca br. został otwarty nowy sklep sieci Market Point. Znajduje się on w Krakowie w Borku Fałęckim 1.

REKLAMA

Sieć Market Point tworzą obecnie cztery sklepy. Pozostałe trzy placówki są zlokalizowne w Wieliczce oraz miejscowościach Trąbki i Kłaj.

Market Point oferuje produkty spożywcze (warzywa i owoce, nabiał, mięso, wędliny, produkty rybne) oraz produkty chemii gospodarczej. 

 

 

  • rozczarowana 2016-08-13 21:36:50

    niestety nie będę robić tam zakupów w POINCIE NA BIEŻANOWSKIEJ, na stoisku z wędlinami panie robią łaskę że obsłużą, a kasjerki młode niemiłe, pyskate.

  • klientka 2016-07-10 22:04:27

    Z przykroscia dolaczam się do negatywnych komentarzy odnośnie sklepu w Borku faleckim dwa razy zdążyła mi się sytuacja ze panie ze stoiska wędlin po prostu mnie nie obsluzyly potraktowały mnie jak powietrze mówiąc do pani dzień dobry pani po prostu zawinęła się na piecie i sobie poszła zresztą panie na kasie tez obsługują z mina pod tytułem po co tu w ogóle przyszłas jest to bardzo niemile i niestosowne sama pracuje w dużym sklepie sieciowce i nie zdążyło mi się niegdy żeby tak zlekcewazyc klienta to niedopuszczalne jestem bardzo niezadowolona z takiej obsługi na szczęście nie jestem zmuszona robić tam zakupów codziennie i bardzo dobrze i fakt faktem na sklepie smierdzi okropnie starym gnijacym mięsem

  • rozczarowana 2016-07-03 10:50:48

    Super sklep, do momentu kiedy rozpakowałam zapleśniałą wędlinę wczoraj kupioną którą to P ekspedientka tak zachwalała. Jadę reklamować zakup.

ZOBACZ WSZYSTKIE (35)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15647

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1274319

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA