REKLAMA
REKLAMA

Sklep Polski: współpraca z Detalem Polskim sposobem na konkurencję

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 22 lipca 2010 08:08

Sklep Polski: współpraca z Detalem Polskim sposobem na konkurencję

Sieć Sklep Polski współtworzy spółkę Detal Polski. - Jesteśmy w jej strukturze największą siecią. O przystąpieniu zadecydowało kilka czynników, w tym między innymi możliwość zawierania bardziej korzystnych umów z dostawcami. Ponadto chcemy być postrzegani jako sieć ogólnopolska - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Maciej Igliński, dyrektor sieci Sklep Polski.

REKLAMA
Jego zdaniem konkurencja z roku na rok jest coraz silniejsza, a duże sieci handlowe stanowią realne zagrożenie dla rodzimego handlu. - Przychody utrzymujemy na stabilnym poziomie, z niewielkimi wzrostami rok do roku. Należy to uznać za sukces - dodaje Maciej Igliński.

Dyrektor sieci Sklep Polski zdradza, że do końca roku dołączy do niej około 30 nowych placówek. Aktualnie jest ich 236.

Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych. Do projektu dołączyły sieci lokalne, skupione wokół naszych udziałowców (oprócz Sklepu Polskiego z Gniezna tworzą ją: Dobry Sklep z Zielonej Góry, Poziomka z Radomia oraz Zielony Koszyk z Krosna). Celem jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA