REKLAMA
REKLAMA

Sklepikarz, który walczył ze złodziejami sam kradł "na wnuczka"

Autor: TVN24.pl 16 października 2013 13:24

Poznański "szeryf internetu", najpierw zasłynął publikując filmy z kradzieży w swoim sklepie w internecie. A potem wpadł na Dolnym Śląsku, gdzie próbował ukraść starszej kobiecie 27 tys. zł - pisze tvn24.pl.

REKLAMA

Marek O. zwany szeryfem internetu, po tym, jak zamknął swój sklep ruszył w Polskę. Jak deklarował po to, by pomagać innym. Sam okazał się złodziejem.

Jak informują policjanci, do kobiety zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako policjant drogówki i oświadczył, że jej syn miał wypadek. Aby zapobiec zatrzymaniu syna kobieta miała zapłacić 27 tysięcy złotych. Po upływie pół godziny w jej mieszkaniu pojawił się mężczyzna, któremu 80-latka wręczyła pieniądze. Jednak nie miała całej kwoty i przekazała mu tylko 7 tysięcy złotych. Mężczyzna zorientował się, że pieniędzy jest za mało dopiero po wyjściu z mieszkania. Kiedy wrócił po resztę, kobieta poszła do sąsiadów z prośbą o pomoc. Sąsiedzi wezwali policję.

Jak pisze tvn24.pl, Marek O. prowadził wraz z żoną mały sklep spożywczy na poznańskim Łazarzu. Po notorycznych kradzieżach i atakach wandali umieścił w sklepie kamerę. Filmy z udziałem złodziei publikował w internecie.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA