PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Sklepy Gama powstały w Tarnobrzegu, Łodzi i w Piekarach Śląskich

Autor: www.dlahandlu.pl 8 sierpnia 2012 09:40

Spółdzielnia Społem z Tarnobrzegu wyremontowała na zewnątrz i wewnątrz sklep o pow. handlowej 285 m kw. zlokalizowany we własnym pawilonie. Jest to pierwszy sklep pod logo Gama na Podkarpaciu. 

 

 

Pierwsza Gama została również otwarta wspólnie z PSS Społem w Łodzi i Partnerskim Serwisem Detalicznym w Aleksandrowie Łódzkim. Dotychczas sklep charakteryzował się dużym udziałem w asortymencie towarów przemysłowych. Struktura asortymentowa przy rebrendingu na Gamę została całkowicie zmieniona na dominujący udział produktów FMCG. Sklep o pow. sprzedaży blisko 300 mkw. zmienił się na osiedlowy , z szerokim asortymentem produktów świeżych, regionalnych i asortymencie podstawowym, jednakowym w sieci Gama.

Łódzka spółdzielnia Społem przystąpiła do współpracy z PSD 2 sklepami , które są przystosowywane do sieci pod szyldem Gama, drugi zlokalizowany w Łodzi będzie przechodził remodeling we wrześniu. Po uzyskaniu spodziewanych efektów współpraca zostanie rozszerzona na całą sieć spółdzielni.

 

 

Pierwszy sklep pod szyldem Gama został również otwarty w lipcu w Piekarach Śląskich . Spółdzielnia pod okiem PSD przygotowywała sklep do sieci kilka miesięcy, wprowadzając narzędzia informatyczne i nowe formy zarządzania placówką.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane