Sklepy mięsne ZM Stanisławów zmienią właściciela

Autor: www.dlahandlu.pl 8 czerwca 2015 09:32

Sklepy mięsne ZM Stanisławów zmienią właściciela fot. ZM Stanisławów

Janusz Zakrzewski złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Polish Farm Zakłady Mięsne Stanisławów z siedzibą w Stanisławowie.

Zgłoszenie zamiaru koncentracji dokonywane jest przez Janusza Zakrzewskiego (osoba fizyczna, wspólnik w Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski sp. j. z siedzibą w Kosowie Lackim - ubój wieprzowy, wołowy oraz sprzedaż hurtowa) w związku z zamiarem nabycia udziałów w Polish Farm Meat Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o. z siedzibą w Stanisławowie.

Firma Polish Farm Meat Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o.powstała w listopadzie 1990 roku. Zakład mieści się w Stanisławowie w woj. mazowieckim, ok. 45 km od Warszawy. Główna działalność spółki sprowadza się do produkcji wędlin, kiełbas, przetworów podrobowych oraz garmażeryjnych.

Spółka prowadzi sieć ponad 20 własnych sklepów mięsnych zlokalizowanych w Warszawie, Pruszkowie, Legionowie, Lubartowie, Lublinie, Mińsku Mazowieckim, Stanisławowie, Wisniewie, Rzeszowie, Stalowej Woli, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi, Pabianicach, Wyszkowie oraz Garwolinie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mikiciuk 2017-04-24 13:23:43

  Okropne smierdzace wedliny

 • b prac. marketu 2015-06-10 03:30:57

  Gratulacje Panie Januszu

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,98

 • Śr

  3,56

 • Min

  2,38

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane