REKLAMA
REKLAMA

Sklepy mięsne ZM Stanisławów zmienią właściciela

Autor: www.dlahandlu.pl 8 czerwca 2015 09:32

Sklepy mięsne ZM Stanisławów zmienią właściciela fot. ZM Stanisławów

Janusz Zakrzewski złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Polish Farm Zakłady Mięsne Stanisławów z siedzibą w Stanisławowie.

REKLAMA

Zgłoszenie zamiaru koncentracji dokonywane jest przez Janusza Zakrzewskiego (osoba fizyczna, wspólnik w Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski sp. j. z siedzibą w Kosowie Lackim - ubój wieprzowy, wołowy oraz sprzedaż hurtowa) w związku z zamiarem nabycia udziałów w Polish Farm Meat Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o. z siedzibą w Stanisławowie.

Firma Polish Farm Meat Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o.powstała w listopadzie 1990 roku. Zakład mieści się w Stanisławowie w woj. mazowieckim, ok. 45 km od Warszawy. Główna działalność spółki sprowadza się do produkcji wędlin, kiełbas, przetworów podrobowych oraz garmażeryjnych.

Spółka prowadzi sieć ponad 20 własnych sklepów mięsnych zlokalizowanych w Warszawie, Pruszkowie, Legionowie, Lubartowie, Lublinie, Mińsku Mazowieckim, Stanisławowie, Wisniewie, Rzeszowie, Stalowej Woli, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi, Pabianicach, Wyszkowie oraz Garwolinie. 

  • b prac. marketu 2015-06-10 03:30:57

    Gratulacje Panie Januszu

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA