REKLAMA
REKLAMA

Spar otwiera 2 sklepy w woj. małopolskim

Autor: www.dlahandlu.pl 27 kwietnia 2016 10:45

Sieć Spar uruchomiła dwie kolejne placówki w województwie małopolskim – w Koszycach otwarty został sklep w formacie Spar, natomiast w Łękach – Spar Express.

REKLAMA

Sieć Spar to obecnie już ponad 210 sklepów.

Placówka w Koszycach to już ósma placówka Spar tego samego właściciela, pierwszy sklep Krzysztof Kuklicz otworzył 3 lata temu i od tej pory konsekwentnie powiększa liczbę prowadzonych przez siebie obiektów handlowych. Najnowszy sklep ma powierzchnię 300 mkw., posiada 3 stanowiska kasowe. 

- Placówka zlokalizowana jest w bardzo dogodnym punkcie – w samym centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej, oferuje bogaty asortyment warzyw, wędlin, pieczywa, chemii gospodarczej  i kosmetyków. Dodatkowo w sklepie można znaleźć stoiska z produktami regionalnymi oraz, zgodnie z najnowszymi trendami, stoisko ze zdrową żywnością - opisuje sieć.

Zlokalizowany w Łękach Spar Express posiada dwa stanowiska kasowe i jest drugim sklepem sieci tego samego właściciela, pierwszy sklep w formacie Spar funkcjonuje już od 2 lat w Hecznarowicach.

- Mimo, że nowo otwarta placówka nie jest zlokalizowana obok żadnej głównej trasy, to okoliczni mieszkańcy i tak licznie ją odwiedzają, bowiem w tym miejscu od 20 lat zawsze funkcjonował sklep spożywczy, co przyzwyczaiło ludzi do tej lokalizacji– opowiada Grzegorz Gabrys, właściciel sklepu.

Sklep przeszedł gruntowny remont, otrzymał wyposażenie i wizualizację zgodną ze standardami sieci.

Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA