REKLAMA
REKLAMA

Specjał dopracowuje koncept Cent

www.portalspozywczy.pl 12 grudnia 2013 16:11

W połowie stycznia bieżącego roku ruszył nowy koncept handlowy Grupy Kapitałowej Specjał pod szyldem Dyskont Niskich Cen Cent. Sklep powstał w Tarnowie, w miejscu placówki Nasz Sklep. Teraz prezes Specjału Krzysztof Tokarz zdradza w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl, że trwają obecnie prace nad dopracowaniem konceptu.

REKLAMA
- Nie jest to prosty koncept. Być może będziemy w ramach sklepów franczyzowych - a jest ich prawie 4 tysiace - wyłaniać te, które nadają się pod lokalizację Centa. Wówczas spróbujemy rozwijać tę koncepcję. Nie będę ukrywał, że namawia nas do tego strona węgierska, która ma duże doświadczenie, bo na Węgrzech funkcjonuje około 40 sklepów tej kategorii - mówi Tokarz.
- Jeszcze dajemy sobie czas, nie ogłaszamy, że jest to koncept już całościowy. Najpierw go dopracujemy, żeby móc zaproponować franczyzobiorcom w pełni odpowiedzialne wdrożenie tego projektu - zapowiada prezes GK Specjał.
Sklep Cent w Tarnowie ma powierzchnię ponad 500 mkw. i oferuje około 20 tys. indeksów. Jak informowali w marcu przedstawiciele Specjału, "z perspektywy niespełna dwóch miesięcy funkcjonowania placówki widać, że stała się ona rozpoznawalną, kojarzoną z najniższymi cenami marką na lokalnym rynku. Ponadto rosnąca dynamika sprzedaży produktów w niższej cenie połączona ze wzrostem klientów pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość i realizować wytyczone cele sprzedażowe".

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA