Spółdzielnie dynamizują rozwój Gamy

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lipca 2012 09:49

Spółdzielnie dynamizują rozwój Gamy

Spółdzielnie wspólnie z PSD rozwijają nową sieć dwutorowo, otwierają sklepy Gama i małe formaty również pod tym samym logo - mini, ekspresowe zakupy czy specjalistyczne. Marka Gama powinna być szybko rozpoznawalna na rynku, a najlepsze lokalizacje spółdzielczych sklepów mają możliwość wykorzystania w pełni swojego potencjału.

Gama mini została otwarta ostatnio w Zakopanem przy Drodze na Bystre, sklep o powierzchni 85 mkw., przeszedł generalny remont i został dostosowany do standardów sieciowych.

Spółdzielnia Jedność z Lubartowa otworzyła 4-tą już placówkę przemodelowaną na Gamę.  Zarząd spółdzielni jest zadowolony ze wzrostów sprzedaży.

Pierwszy mały format specjalistyczny Gama mini - mięso i wędliny został otwarty w kołobrzeskiej spółdzielni, która kolejno zamienia swoją sieć detaliczną w Gamę. Sklep ma 40 mkw. powierzchni handlowej na której zostały ustawione lady mięsno wędliniarskie oraz asortyment komplementarny do tej kategorii.

Nowa spółdzielnia w PSD i nowa Gama w sieci jest zlokalziowana w Busku - Zdroju. Sklep po generalnym remoncie umiejscowiony jest przy deptaku łączącym uzdrowisko z centrum miasta.

Klienci dokonują zakupów już w 48 sklepach w Polsce pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane