REKLAMA
REKLAMA

Społem w Chełmie zakończyła remont jednego ze sklepów

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2011 09:55

W ramach realizacji przyjętej polityki inwestycyjno-modernizacyjnej, w lutym br. został wyremontowany kolejny sklep sieci "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Chełmie. Jest to sklep nr 85 przy ul. Starościńskiej 2, którego sala sprzedażowa ma powierzchnię 97,5 mkw.

REKLAMA
Podczas remontu sali sprzedażowej zostały  wymienione wszystkie regały ekspozycyjne - przyścienne. Placówkę doposażono w regał gondolę oraz nowe lady chłodnicze - mięsno-wędliniarską i na ciasta domowe. Odmalowano także ściany.

We wszystkich regałach przyściennych dokonano zagęszczenia półek oraz zainstalowano oświetlenie. W ułożeniu wszystkich grup towarowych posługiwano się specjalistycznymi planogramami, które zostały przygotowane przez pracowników własnego działu handlu i marketingu.

Nowa aranżacja i rozmieszczenie towarów, w odpowiednich standardach, odpowiadają wymogom nowoczesnego handlu. Obecnie wnętrze sklepu, stworzone z myślą o klientach - zapewnia komfort i wygodę zakupów. Na zewnątrz sklepu zainstalowano nowoczesną reklamę budująca pozytywny wizerunek chełmskiej "Społem" PSS, a odnowiona w latach ubiegłych jego elewacja podkreśla jednolitość wizerunku sieci sklepów spółdzielni w mieście.

Remont sklepu nr 85, trwający około trzech tygodni, przeprowadzony był przy zapewnieniu ciągłej sprzedaży w sklepie, tak aby nie stracić w nim znaczących obrotów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA