REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Społem w Zamościu zwiększa sprzedaż

Autor: Monitor Rynkowy 22 grudnia 2010 14:50

Monitor Rynkowy informuje, że Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Robotnik" z Zamościa zakończy 2010 r. sprzedażą o 3 proc. wyższą niż rok wcześniej. W 2011 roku spółka planuje otworzyć dwa sklepy, przy czym jeden z nich ma powstać w Tomaszowie Lubelskim. Będzie to drugi sklep zamojskiej Społem w tym mieście.

REKLAMA
Zdaniem prezes spółdzielni, Marii Wawrzaszek-Gruszki, mijający rok był trudniejszy niż poprzednie. Mimo tego zamojskie Społem zwiększy ogólną sprzedaż. Spółka inwestowała m.in. w modernizację sklepów, sprzęt chłodniczy, specjalistyczne regały. Zysk brutto będzie na takim poziomie zbliżonym do ubiegłorocznego wyniku, czyli ok. 1,5 mln zł.

"Robotnik" liczy dziś 21 sklepów oraz cztery piekarnie i jedną ciastkarnię. Mimo że w całej Polsce spadają obroty branży piekarsko-ciastkarskiej, zamojskie Społem utrzyma je na poziomie sprzed roku.

W minionych latach sieć wiele inwestowała, przede wszystkim w modernizację sklepów i zakładów produkcyjnych. Jak podaje Monitor Rynkowy, średnie wydatki na takie inwestycje wynosiły 3,5-4 mln zł.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15717

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1224905

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA