REKLAMA
REKLAMA

Społem Wieliczka: wstąpienie do PSD gwarantuje wyższe marże

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 22 czerwca 2010 07:41

Społem Wieliczka: wstąpienie do PSD gwarantuje wyższe marże

Pierwsze miesiące tego roku nie były zbyt udane dla PSS Społem w Wieliczce. - Styczeń i luty charakteryzowały się bardzo słaba sprzedażą, podobnie było w maju, obroty były niższe niż w tym samym okresie ubiegłego roku. W czerwcu sprzedaż rośnie, spodziewamy się lepszego wyniku w tym miesiącu - powiedział w rozmowie z portalem dla handlu.pl Przewoźnik, prezes spółdzielni.

REKLAMA
Zdaniem prezesa Przewoźnika, wynik na koniec br. wcale nie musimy być gorszy od ubiegłorocznego. - Zdecydowaliśmy się przystąpić do Partnerskiego Serwisu Detalicznego powołanego w Grupie Handlowej Emperia do współpracy ze spółdzielniami spożywców „Społem". Dzięki temu mamy bardziej korzystne umowy z producentami (kupujemy towary po niższej cenie) oraz wyższe marże - podkreśla prezes Społem w Wieliczce.

Partnerski Serwis Detaliczny to spółka skupiająca się na pracy na rzecz Spółdzielni Społem. Wspiera je głównie w aspekcie handlowym, zawierając w imieniu PSS umowy z producentami. Dodatkowo PSD zapewnia spółdzielniom także wsparcie marketingowe, pomoc w organizacji przestrzeni sklepowej, wyposażeniu placówek, szkoleniu personelu i analizach handlowych.

PSD współpracuje obecnie z 53 spółdzielniami. W całym kraju zarządzają one siecią ponad 450 placówek handlowych.

PSS Społem Wieliczka prowadzi osiem sklepów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA