REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Społem Wola w Warszawie: Możemy mówić o stopniowym powiększaniu sieci

Autor: Tęcza Polska 30 września 2011 12:06

Społem Wola inwestuje w wyposażenie i wystrój sklepów. Jak mówi w wywiadzie dla "Tęczy Polskiej" Janusz Szczękulski, prezes Społem Wola w Warszawie, ważne jest, że spółdzielnia już nie zamyka sklepów, natomiast można mówić o stopniowym powiększaniu stanu posiadania. -.

REKLAMA

Konkurencja w handlu jest szczególnie odczuwana na Woli, gdzie było sporo wolnych powierzchni i zbudowano wiele dużych marketów, galerii oraz centrów handlowych - czytamy w wywiadzie

Jak wyjaśnia "Tęczy Polskiej" prezes spółdzielni, wystarczy przejechać ulicami Woli, aby się o tym przekonać. To dla handlu spółdzielczego w stolicy największa konkurencja.

Społem Wola ma trzy placówki handlowe na Pradze Północ, jedną na Pradze Południe, jeden sklep na Ochocie. Tam chce budować i otwierać następne sklepy, korzystając z tego, że "Społem" na Ochocie zostało zlikwidowane.

Zdaniem Janusza Szczękulskiego, nowoczesny handel w 30 procentach składa się wystrój sklepu i jego wyposażenie, a 70 procent to ludzie i dobre zaopatrzenie w towary wysokiej i sprawdzonej jakości, które się dobrze sprzedają.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,65

  • Śr

    3,26

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15941

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA