REKLAMA
REKLAMA

Społem Zawiercie zmodernizuje w tym roku dwa obiekty handlowe

Autor: www.dlahandlu.pl 29 stycznia 2014 11:37

- W ostatnim okresie zmodernizowaliśmy dwa duże obiekty handlowe. Zmiany bardzo pozytywnie oceniane są przez klientów i wyróżniają nas na tle innych. W 2014 roku zamierzamy zmodernizować kolejne dwa - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Maria Kowalik, prezes zarządu Społem PSS Zawiercie.

REKLAMA

- Od grudnia 2013 roku realizujemy zakup nowoczesnych urządzeń piekarniczych w ramach Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - koszt całkowity projektu to 492 tys. zł. - mówi prezes Społem w Zawierciu.

Spółdzielnia prowadzi sprzedaż detaliczną w 16 sklepach.  - Produkujemy ponadto w szerokim asortymencie pieczywo, ciasta i wyroby garmażeryjne. Produkty te, podobnie jak wszystkie działania marketingowe i akcje promocyjne organizowane z myślą o kliencie, są bardzo znaczącym elementem, który zdecydowanie zwiększa koszyk zakupów. Gorące pieczywo w godzinach popłudniowych oferujemy od kilkunastu dni , już widzimy znaczny wzrost sprzedaży. Działamy aktywnie, by ta informacja dotarła do jak najszerszej grupy klientów - dodaje Maria Kowalik.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA