Spółka zależna Emperii buduje galerię handlową w Bydgoszczy

Autor: portalspozywczy.pl 6 lipca 2010 07:47

Należąca do Grupy Handlowej Emperia spółka Elpro rozpoczęła kolejną inwestycję - Galerię Stokrotka w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się w dzielnicy Fordon przy ul. Bortnowskiego, będzie miał 2,5 tys. mkw. powierzchni najmu, a do kluczowych najemców należą supermarket Stokrotka oraz Pepco - sklep oferujący odzież oraz wszystko dla domu.

Obiekt zostanie otwarty w III kwartale 2010r. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z najemcami odnośnie wolnych lokali. W centrum planowane są przede wszystkim sklepy zaspokajające bieżące potrzeby okolicznych mieszkańców, w tym drogeria, salony telefonii komórkowej, pralnia, fryzjer, sklepy odzieżowe i obuwnicze oraz cukiernia z kawiarnią.

Firma Elpro wchodzi w skład grupy Emperia, jest właścicielem szeregu osiedlowych centrów handlowych. Specjalizuje się w obiektach o powierzchni handlowej nie przekraczającej 2 tys. mkw. W tej chwili Elpro rozwija zasięg swoich inwestycji na terenie całego kraju. Obecnie Spółka komercjalizuje obiekty własne, już istniejące oraz będace w fazie realizacji w takich miastach jak: Lublin, Chełmno, Chełm, Sokołów Podlaski, Świdnica, Biłgoraj, Bydgoszcz, Sanok, Elbląg oraz poszukuje nowych lokalizacji.

Wyłącznym agentem komercjalizującym projekt jest agencja King Sturge.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11170

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane