REKLAMA
REKLAMA

System ERP Navireo w Piekarni Biełowieżec

Autor: pr 21 sierpnia 2014 10:46

Piekarnia-Cukiernia Biełowieżec w Korszach wdrażyła system ERP Navireo firmy InsERT. System pomógł zwiększyć wydajność produkcji, obniżyć koszty i nakłady pracy.

REKLAMA

Wdrożony w piekarni Biełowieżec system ERP Navireo organizuje zarządzanie zamówieniami i wydaniami towaru do sklepów, usprawnia wystawianie dokumentów w ramach kolejnych dostaw, zbiorcze fakturowanie na podstawie dokumentów wydania, tworzenie planu produkcji w oparciu o dokumenty dostaw i co bardzo ważne w działalności piekarni - zapewnia rejestrowanie zwrotów pieczywa na różne sposoby.

System umożliwia także tworzenie dowolnych, nawet bardzo nietypowych zestawień, w zależności od potrzeb klienta, np. generowanie informacji, jaki asortyment, w jakiej ilości i wartości zostaje zwracany do piekarni, dla dowolnych przedziałów czasowych, z możliwością sortowania według klientów, a także tras kierowców czy regionów, w rozbiciu na sklepy własne i obce. 

Piekarnia-Cukiernia Biełowieżec została założona w 1986 r. w Korszach. Działa na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, obsługując klientów w promieniu 150 km. 

  • Mati 2014-08-25 16:49:19

    Są lepsze systemy dla firm typu piekarnia, niż Navireo.

    Bym powiedział że są dużo lepsze na rynku niz Navireo :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA