REKLAMA
REKLAMA

Szczecin: będzie debata na temat zasad sprzedaży alkoholu w mieście

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2011 09:52

6. maja Rada Miasta Szczecin będzie debatowała na temat zasad detalicznej sprzedaży alkoholu w mieście i usytuowania sklepów, w których można nabyć napoje alkoholowe. Proponowane zmiany uwzględniają rozszerzenie katalogu obiektów chronionych o żłobki, place zabaw i punkty konsultacyjne prowadzone przez organizacje pozarządowe, oraz zmianę odległości od punktu sprzedaży do obiektu chronionego.

REKLAMA
Jak informuje Urząd Miasta, debata jest elementem społecznej dyskusji zwolenników i przeciwników koncepcji zmiany uchwały w sprawie ustalenia liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych zawierających powyżej 4,5% (z wyjątkiem piwa), oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

Do uczestnictwa w spotkaniu i zabrania głosu w dyskusji zostali zaproszeni: przedstawiciele Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie, Policja, Straż Miejska, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, radni, urzędnicy, aktywiści rad osiedli, przedstawiciele zakładów leczenia odwykowego, pomocy społecznej, organizacji pozarządowych, trzeźwi alkoholicy, przedsiębiorcy, media i lokalna społeczność. 

Preczytaj również: Limity ograniczające liczbę punktów sprzedaży alkoholu barierą dla rozwoju handlu 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA