REKLAMA
REKLAMA

Szykują się zmiany na poznańskim targowisku

Autor: gazeta.pl 29 września 2014 11:13

Wymiany płyt chodnikowych i nowych straganów oczekują na osiedlowym targowisku mieszkańcy Grunwaldu. Popierają też budowę hali targowej w miejscu starych pawilonów - to pierwsze wnioski z prowadzonych w weekend konsultacji społecznych - czytamy w gazeta.pl.

REKLAMA
Stary ryneczek w pobliżu ul. Świt i Grochowskiej od kilkudziesięciu lat jest miejscem, w którym robią zakupy mieszkańcy Grunwaldu. Ale są też klienci, którzy przyjeżdżają tu z innych dzielnic.

Mimo popularności targowisko wygląda na zaniedbane. Miasto chce zmodernizować osiedlowe targowisko, a obok straganów postawić nowoczesną halę targową. Dzisiaj stoi tam rozpadający się pawilon handlowy - pisze gazeta.pl.

Swoją koncepcję urzędnicy postanowili skonsultować z mieszkańcami, dlatego między straganami stanął w weekend niebieski namiot. Mieszkańcy mogli wypełnić ankietę, w którym miasto pyta, jak oceniają pomysł budowy hali i modernizacji targowiska, a także czego im dzisiaj w tym miejscu brakuje.

Raport z konsultacji społecznych ma być gotowy do końca października. Według Grzegorza Steczkowskiego koncepcja miasta mogłaby zostać zrealizowana w ciągu półtora roku.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA