REKLAMA
REKLAMA

Vita Idea planuje dalsze powiększanie sieci i inwestycje w systemy informatyczne

Autor: dlahandlu.pl 21 lutego 2011 07:38

Vita Idea planuje dalsze powiększanie sieci i inwestycje w systemy informatyczne

- Obecnie sieć Rosa zrzesza 89 sklepów. Główne obszary działań spółki Vita Idea w 2011 r. to m.in. dalsze powiększanie liczby sklepów należących do sieci, ale nie za wszelką cenę. Liczy się jakość sklepów a nowi kupcy muszą się utożsamiać z koncepcjami rozwoju sieci - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Filip Tadeusiak, prezes zarządu Vita Idea Sp. z o.o.

REKLAMA

Ponadto w bieżącym roku sieć planuje rozwój i standaryzację systemów informatycznych w sklepach i w centrali spółki. Ma to na celu:
usprawnienie przepływu informacji pomiędzy sklepem a biurem spółki oraz usprawnienie zarządzania sklepem poprzez generowanie informacji biznesowych wspomagających i optymalizujących codzienne decyzje każdego kupca. - Chcemy również dalej rozwijać system EDI wspomagający wymianę informacji pomiędzy dostawcą a sklepem oraz wdrożyć indywidualny portal informacyjny na stronach www
dla każdego kupca zawierający analizy biznesowe i sprzedażowe dla danego sklepu - wyjaśnia prezes spółki.

Firma Vita Idea Sp. z o.o. właściciel sieci sklepów spożywczych Rosa została założona 14 maja 2008 r. przez grupę 29 kupców, którzy dzięki doświadczeniu jakie zdobyli przez lata prowadząc własne sklepy detaliczne stworzyli jedną z największych łódzkich sieci handlowych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA