REKLAMA
REKLAMA

W Hrubieszowie będą dwa targowiska

Autor: ias24.eu 24 lipca 2012 13:01

Istniejące obecnie przy ul. Ludnej ma być zmodernizowane, a oprócz tego przy ul. Kruczej zostanie wybudowane od podstaw zupełnie nowe miejsce do handlowania - podaje portal ias24.eu.

REKLAMA
Powstanie tego drugiego targowiska będzie możliwe dzięki środkom, które miasto pozyskało w ramach programu „Mój rynek". Oficjalne przekazanie umów wszystkich samorządom, które otrzymają dofinansowanie, odbędzie się w najbliższy piątek 20 lipca w Lublinie.

Szacunkowy koszt budowy targowiska w Hrubieszowie to prawie 1 milion 320 tysięcy zł, z czego 75 procent, czyli około 990 tysięcy to dotacja z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Ostateczny koszt realizacji tej inwestycji będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu. Samo targowisko ma powstać w przyszłym roku, na terenie bazy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przy ul. Kruczej.

Oprócz tego miasto chce zmodernizować dotychczasowe targowisko przy ul. Ludnej. Powodzenie tego pomysłu zależy jednak od tego, czy samorząd otrzyma środki na tak zwaną rewitalizację. Na razie wniosek o dofinansowanie znajduje się na liście rezerwowej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA