REKLAMA
REKLAMA

W LD Holding może pojawić się nowa marka

www.portalspozywczy.pl 13 stycznia 2013 21:40

Władze spółki LD Holding, która zarządza sieciami eLDe, Livio i Sieć 34 rozważają wprowadzenie na rynek nowej „marki" sklepów, nowocześniejszej niż eLDe i Sieć 34.

REKLAMA
W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy firma LD Holding (sieć sklepów eLDe ) przeprowadziła integrację spółek, które dotychczas zarządzały sieciami Livio i Sieć 34. Z wcześniejszych zapowiedzi wynikało, że dominującą marką miał być szyld Livio. Chociaż proces rebrandingu sieci jest już mocno zaawansowany, to w Grupie może pojawić się kolejna marka.
Jak poinformował serwis portalspozywczy.pl Robert Paździor, prezes zarządu LD Holding „zmiana szyldu posuwa się stopniowo do przodu i firma będzie dalej inwestować w szyld Livio."
Jednocześnie prezes LD Holding zaznaczył że, „pojawiło się zapotrzebowanie być może na jeszcze jeden znak - nowocześniejszy niż eLDe i Sieć 34".
To oznacza, że już wkrótce na polskim rynku może pojawić się sieć handlowa pod nowym szyldem. Robert Paździor nie chciał jednak zdradzić szczegółów dotyczących nowego projektu.
LD Holding S.A. po konsolidacji ze spółkami, które zarządzały Siecią 34 oraz Livio jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sklepy są niezależnymi przedsiębiorstwami, które dzięki działaniu w grupie mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci eLDe, Livio, Sieć 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, obecnie zrzeszając ok. 1400 placówek.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA