PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

W Rzeszowie ruszył wzorcowy sklep Spar

Autor: www.dlahandlu.pl 10 grudnia 2014 15:14

4 grudnia br. w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51 nastąpiło reotwarcie sklepu SPAR. Placówka o powierzchni 378mkw., której właścicielem jest Bać-Pol Detal, to kolejny sklep wzorcowy SPAR mający służyć jako punkt odniesienia i wskazówka dla franczyzobiorców pozostałych sklepów sieci. Reotwarcie sklepu nastąpiło po dokładnej modernizacji dotychczasowej placówki - biorąc pod uwagę specyfikę aktualnych klientów, powierzchnia sklepu została odpowiednio zmniejszona, wnętrze unowocześniono i szczegółowo dopracowano asortyment.

- Zdecydowaliśmy się na reotwarcie sklepu przy ulicy Rejtana, gdyż zależy nam na rozwoju placówek wzorcowych właśnie w Rzeszowie czyli mieście, które jest siedzibą centrali Spar Polska. Tutejsze sklepy są wizytówką Spar i - przy zachowaniu proporcji i wymogów dostosowanych do danej lokalizacji - powinny stanowić wzór do naśladowania dla franczyzobiorców Spar mówi Mariusz Malona, dyrektor Bać-Pol Detal

W dniu reotwarcia placówkę w Rzeszowie przy ulicy Rejtana odwiedziło 1200 klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Klientka 2014-12-15 07:36:11

  "Spar"-Bardzo ładny sklep cieszę się ,że jako mieszkanka bloku na ul.Popiełuszki wreszcie mam dobry sklep z produktami świeżymi.Tuż pod moim oknem jest porażka "Nasz Sklep",który myje mięso a szczury biegają po sklepie.

 • witek 2014-12-10 15:29:29

  na tym samym miejscu był dwa razy większy Spar który został zamknięty z powodu fatalnych wyników. a teraz otwierają tam wzorcowy sklep. dobre poczucie humoru..

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,95

 • Śr

  3,12

 • Min

  2,25

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9834

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane