Wiejski sklep musi mieć dobrze zaopatrzone stoisko przemysłowe

Autor: dlahandlu.pl 14 czerwca 2010 10:55

Mieszkańcy wsi zaopatrują się w artykuły FMCG głównie w lokalnych sklepach, które starają się zaoferować jak najszerszy asortyment.

Bardzo ważną częścią sklepu są artykuły przemysłowe.  - Żarówki, baterie, świeczki, śrubokręty i inne drobne narzędzia, nawet
dętki rowerowe. Mój sklep jest punktem pierwszego kontaktu na wypadek jakiejkolwiek awarii. Dlatego muszę szczególnie dbać o ten asortyment - twierdzi właściciel sklepu w Owczarni.

Na około 50 mkw. powierzchni sprzedaży znajduje się ok. 1 tys. pozycji asortymentowych. W sklepie są artykuły spożywcze, monopolowe, chemiczne, przemysłowe, tytoń, warzywa-owoce, wędliny, lody, mrożonki, prasa. Klienci mogą tu również kupić kurczaka z rożna oraz artykuły przemysłowe. - Muszę mieć w ofercie praktycznie wszystko. Mój sklep jest jednym z dwóch we wsi. Nie mogę rozczarować klientów, którzy poszukują jakiegoś produktu np. z powodu niezapowiedzianej wizyty - przekonuje sprzedawca.

Według sprzedawcy klienci są różni. Część szuka najtańszych produktów, za to część chciałaby kupić droższe rzeczy, lepszej jakości.  - To dla mnie wyzwanie, bo na niewielkiej powierzchni muszę upakować sporo towaru - twierdzi sprzedawca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane