REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce ruszy drugi Biopunkt w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 11 stycznia 2011 10:47

Właściciel sklepu Biopunkt w Warszawie przy ul. Kasprowacza oraz internetowych delikatesów o tej samej nazwie planuje otwarcie w tym roku drugiej placówki. - Obecnie poszukujemy lokalizacji pod nowy lokal. Najprawdopodobniej powstanie on na warszawskiej Pradze - mówi Paweł Dołęgowski prowadzący delikatesy.

REKLAMA

Jak mówi nasz rozmówca, sklepy internetowe oferujące zdrową żywność to perspektywistyczny rynek. Takie produkty powoli zdobywają popularność wśród Polaków. Działalność ta wymaga jednak dużo pracy i czasu - podsumowuje Paweł Dołęgowski.

Sklep Biopunkt.pl to pierwsze w Polsce delikatesy internetowe łączące z żywność ekologiczną i Bio z produktami kuchni świata.

 

  • Bohdan Juchniewicz 2011-02-21 15:27:12

    Niestety,istotna pomyłka, to nie pierwsze delkatesy internetowe + BIO produkty. Od dawna istnieje Ekosfera24.pl(przez 6 lat jako Ekosfera.pl) na ul. Fieldorfa 10 A razem z BIO delikatesami Organic Farma Zdrowia.( Osobna sprawą jest udział produktów polskich i importowanych z "kuchni świata".) Ekosfera24.pl ma w ofercie ok. 1500 prod.,a delikatesy 2500 artykułów. Ale i tak gratulacje dla założyciela Biopunktu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA