REKLAMA
REKLAMA

Wodzisław Śląski: Miasto sprzeda działkę, na której funkcjonuje targowisko

Autor: nowiny.pl 29 sierpnia 2014 11:29

Do urzędu miasta zgłosił się kolejny inwestor, który ma pomysł na zagospodarowanie targowiska przy ulicy Targowej - informuje serwis nowiny.pl.

REKLAMA

 

 

W tym miesiącu wodzisławianin zwrócił się do prezydenta Mieczysława Kiecy z prośbą o umożliwienie zakupu części działki, na której dziś funkcjonuje targowisko.

Zainteresowany inwestor jest już właścicielem działki sąsiedniej. Na całej jej powierzchni planuje budowę obiektu kubaturowego jednokondygnacyjnego, halowego, przeznaczonego na prowadzenie działalności handlowej. Na działce, którą chce kupić od miasta, chciałby urządzić parking czynny w dni nietargowe. W dni targowe zaś miałyby na tym terenie być urządzone stanowiska handlu odręcznego poprzez ustawienie straganów - podają nowiny.pl.

Wodzisławscy radni wyrazili zgodę na podjęcie działań w kwestii sprzedaży działki. Teraz ruszyć muszą procedury przygotowujące miejską nieruchomość do sprzedaży. Sprzedaż najpewniej odbędzie się w drodze przetargu. Zastrzeżone w nim ma być utrzymanie dotychczasowej funkcji terenu, czyli funkcji targowiska.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA