REKLAMA
REKLAMA

Wyszogród złożył wniosek na dofinansowanie przebudowy miejskiego targowiska

Autor: Tygodnik Płocki 2 stycznia 2012 10:42

- Samorząd planuje modernizację i przebudowę targowiska przy wykorzystaniu środków z nowego programu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi "Mój Rynek". Jeśli środki uda się pozyskać, wyszogrodzki targ będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie - podaje Tygodnik Płocki.

REKLAMA

 Władze miasta złożyły wniosek w departamencie rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego.  W przypadku przyjęcia projektu do realizacji modernizacja rozpoczęłaby się w 2013 roku.

Projekt zakłada, że targowisko w Wyszogrodzie o powierzchni 1,37 ha zostanie podzielone na dwie części. Na jednej z nich będzie można sprzedawać produkty spożywcze, a na drugiej prowadzić handel inwentarzem żywym.
Po modernizacji na targowisku w Wyszogrodzie mają pojawić się zadaszone stoiska podzielone na odpowiednio oznaczone sekcje, w których sprzedawane będą danego typu asortymenty. Teren zostanie odwodniony, utwardzony, oświetlony i ogrodzony. Sprzedający mieliby dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej oraz wyremontowanego pomieszczenia socjalnego.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA