REKLAMA
REKLAMA

Za zakupy w szkolnym sklepiku uczniowie z Wrocławia zapłacą kartą zbliżeniową

Autor: Gazeta Wyborcza Wrocław 8 września 2010 10:23

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych we Wrocławiu dostaną wkrótce karty płatniczo-identyfikacyjne: system będzie rejestrował każde ich wejście i wyjście ze szkoły. Z pomocą karty zrobią też zakupy w szkolnym sklepiku. Karty dostarczy BZ WBK, który wyposażył już uczniów jednej z łódzkich szkół - donosi Gazeta Wyborcza Wrocław.

REKLAMA
W szkolnym sklepiku zostanie zainstalowany terminal płatniczy: wystarczy zbliżyć do niego kartę, by zrobić zakupy za nie więcej niż 50 zł (wpłaconych wcześniej na rachunek karty).

Jak mówi na łamach "GW" Jolanta Marecik, dyrektorka szkoły, aktualnie odbywają się szkolenia techników handlu. Placówka chce by umieli nie tylko obsłużyć klienta, ale też posługiwać się plastikowym pieniądzem.

 

  • JOANNA 2013-09-25 08:27:54

    JESTEM PRZECIWNA KARCIE SZKOLNEJ,NIKT NIE PYTA SIĘ CZY CHCĘ ZAŁOŻYĆ DZIECKU KARTĘ, MOJE JUŻ MA W INNYM BANKU, ZMUSZAJĄ MNIE DO ZAŁOŻENIA DRUGIEJ, BO INACZEJ DZIECKO NIE WEJDZIE DO SZKOŁY, PYTANIE A CO Z OBOWIĄZKIEM SZKOLNYM

  • paulina 2010-09-08 20:16:12

    wydaje mi sie ze to nie jest zbyt dobry pomysl, moim zdaniem dopiero po 18 roku zycia powinien byc dostep do kart, bo ja mam np kredytowa z getin i jestem bardzo zadowolona, ale nie wyobrazam sobie zeby moj 13 letni syn tez taka mial

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA