REKLAMA
REKLAMA

Zamiera handel w przejściach podziemnych

Autor: wyborcza.pl 13 października 2015 13:34

Handel w podziemiach pod pl. Na Rozdrożu zamiera. Coraz więcej lokali jest pustych. Wszystko przez przejście dla pieszych - pisze wyborcza.pl.

REKLAMA

O przejście dla pieszych na pl. Na Rozdrożu toczyły się prawdziwe boje. Łatwiej mają nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też rodzice z dziećmi w wózkach, seniorzy. Jak pokazuje przykład zanikającego handlu w podziemiach, zebrę woli większość przechodniów.

Zamierający handel w takich miejscach to fakt. Niedawno drogowcy zamurowali wejścia do podziemi pod ul. Waryńskiego na wysokości Rivery. To też następstwo wyznaczenia przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w poziomie jezdni. Punkty handlowe padły, w przejściu zrobiło się niebezpiecznie.

Zapewne podobny los spotka niebawem korytarze pod pl. Na Rozdrożu. Prędzej czy później kupcy się stamtąd wyprowadzą. Niewątpliwie stracili na wyznaczeniu zebry. Takie jest ryzyko działalności gospodarczej. Może jednak dzielnica będzie w stanie zaoferować im nowe lokale w Śródmieściu? Pustostanów jest sporo.

  • daf 2015-10-14 08:29:16

    Przepraszam, a o jakie miasto chodzi???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA