REKLAMA
REKLAMA

Zmienił się właściciciel sieci sklepów mięsnych U Rzeźnika

Autor: dlahandlu.pl/portalspozywczy.pl 16 grudnia 2010 10:45

Zmienił się właściciciel sieci sklepów mięsnych U Rzeźnika

Spółka Mispol poinformowała o spełnieniu się warunków dotyczących podpisanych 10 grudnia warunkowych umów nabycia akcji firmy PMB od Podlaskiego Towarzystwa Finansowo-Inwestycyjnego (PTFI). Dzięki temu Mipol może przejąć udziały w zakładach mięsnych, które są właścicielem sieci U Rzeźnika.

REKLAMA

15 grudnia zarząd Mispolu podjął uchwałę o podniesieniu kapitału zakładowego poprzez emisję nowych akcji w ramach kapitału docelowego z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.

W tym roku sieć sklepów mięsnych U Rzeźnika, należąca do PMB, otworzyła w granicach 20-25 nowych placówek, w większości franczyzowych.

Najbardziej sieć rozwija się na Podlasiu oraz Warmii i Mazurach. Pozostałe regiony, w których firm poszukuje franczyzobiorców, to Lubelszczyzna, Podkarpacie, Śląsk i Pomorze.

Sklepy U Rzeżnika rowijają się zarówno jako stoiska działające w obrębie supermarketu, galerii handlowej, które sieć na własny koszt aranżuje i wyposaża. Własny lokal pod sklep U Rzeźnika musi mieć co najmniej 50 mkw. powierzchni. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.

PMB Białystok deklarowła. że chce mieć w sieci 200 sklepów z logo U Rzeźnika pod koniec 2011 roku. Nie wiadomo jakie będą plany nowego właściciela.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA