Partner portalu: City Board
Jesteś tutaj:   Duży format
pr/www.dlahandlu.pl  |  29-03-2012, 12:30
CCC w CH Pruchnicka w Jarosławiu
Do grona najemców otwartego w styczniu Centrum Handlowego Pruchnicka w Jarosławiu, dołączył sklep CCC. Marka z obuwiem zajmie 300 mkw. Umowę podpisała agencja Retail Concept komercjalizująca obiekt.

Wśród najemców CH Pruchnicka znajdują się m.in.: supermarket Tesco, Euro RTV AGD, Jysk, PLAY, Moodo, Campus Alpinus, restauracja Big City Pizza, kwiaciarnia i sklep zoologiczny. Branżę zdrowia i urody reprezentują m.in.: Drogeria Laboo, apteka, Open Optyk czy fryzjer.

W zasięgu oddziaływania CH Pruchnicka znajduje się ok. 150 tysięcy osób. Lokalizacja centrum pozytywnie wpływa na rozwój sektora handlu i usług w mieście znanym z tradycji kupieckich.
CH Pruchnicka, otwarte 26 stycznia 2012 roku, usytuowane jest w centrum Jarosławia, przy ulicy Pruchnickiej, na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych łączących Kraków z Wrocławiem oraz Rzeszów z Korczową. Powierzchnia całkowita obiektu to 7,4 tys. mkw. Znajduje się tu również parking na 250 miejsc. Głównym inwestorem projektu jest firma PHU Szron z Jarosławia. Szacowany koszt inwestycji to ponad 20 mln zł.
 

 

POLECAMY W SERWISACH