REKLAMA
REKLAMA

1. pasaż Czerwona Torebka ruszy w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 12 grudnia 2012 14:00

Na 15 grudnia zaplanowano otwarcie pierwszego w Warszawie pasażu handlowego Czerwona Torebka. Obiekt jest zlokalizowany na Białołęce, przy skrzyżowaniu ulicy Głębockiej z ulicą Magiczną.

REKLAMA

Warszawska Czerwona Torebka będzie największym otwartym dotąd obiektem ogólnopolskiej sieci pasaży. Pasaż składa się z 31 modułów, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 1772 mkw. Do dyspozycji klientów udostępniono także 116 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Czerwona Torebka to zespół lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych w jednokondygnacyjnym obiekcie. Wśród najemców Czerwonej Torebki w Warszawie znaleźli się sklep mięsny Zakładu Wierzejki, sklep owocowo-warzywny „Zieleniak", piekarnio-cukiernia „Gorąco polecam", „Apteka 24h", a także sklep sieci typu convenience „Małpka Express". Ponadto, w pasażu mieścić się będą również „Green Medica Rodzinne Centrum Medyczne", „Pralnia OK", kwiaciarnia „Kwiatoteka", optyk „Galeria Widzenia", sklep „1000 Drobiazgów" oraz „KAZUS Centrum Usług i Zabezpieczeń". Klienci skorzystają też z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą „Filipkowo" oraz sklepu z bielizną „I love my body". W warszawskiej Czerwonej Torebce dostępne będą także lokale gastronomiczne „Domino's Pizza", pierogarnia „Pychotka" i „Kemer" Kebab. Na terenie pasażu znajdzie również paczkomat InPost. Niebawem do portfela najemców dołączy zakład fryzjerski.

Czerwona Torebka w Warszawie przy ul. Głębockiej/Magicznej to pierwszy obiekt spółki w województwie mazowieckim. Kolejnym pasażem w przygotowaniu w regionie jest Czerwona Torebka w Piasecznie przy ul. Puławskiej. Otwarcie inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał przyszłego roku. Do dyspozycji klientów zostanie oddany jednokondygnacyjny obiekt złożony z 9 modułów, o łącznej powierzchni 553 mkw. Wśród najemców znajdą się piekarnia, sklep mięsno-wędliniarski, apteka, sklep typu convenience, drogeria, kwiaciarnia oraz sklep zoologiczny.

Na terenie kraju działa już 27 obiektów handlowych w ramach platformy handlu detalicznego Czerwona Torebka. Do końca roku 65 obiektów będzie posiadało pozwolenie na użytkowanie. Do końca 2021 r. spółka zamierza wybudować ponad 1880 pasaży o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1,2 mln mkw. Począwszy od 2015 roku planuje otwierać ponad 200 placówek rocznie. Potencjał krajowego rynku szacowany jest natomiast na 4500 takich obiektów.

  • mirek 2012-12-14 10:04:48

    Dotychczas w Polsce Obecnie Czerwona Torebka to 24 uruchomione pasaże i na więcej nie będzie już kasy. Świtalski potrzebował na inwestycje 4,5 mld zł, tymczasem z oferty publicznej emisji akcji – po redukcji – może zebrać maksymalnie 18,8 mln zł. Na waciki starczy ale mrzonka o 1900 blaszakach nie zostanie zrealizowana. Świtalski myślał, że inwestorzy to głupcy. Skończyły się czasy dla takich "biznesmenów" Utopił chyba wszystkie swoje pieniądze a ci co kupili akcie mogą je już śmiało księgować jako stratę.

  • Tymek 2012-12-13 14:23:09

    A moim zdaniem może się udać. Ciekawa mieszanka sklepów i punktów usługowych. Duży parking więc nie będzie problemu z dojazdem autem, a w samych sklepach dużo mniejszy ruch niż w dużych marketach. Jeśli ceny będą przystępne to chętnie skorzystam.

  • Tisz 2012-12-12 14:28:42

    Klęska gwarantowana

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA