REKLAMA
REKLAMA

10 proc. internautów w Polsce odwiedza stronę sieci Lidl, Biedronki - 7 proc.

Autor: www.dlahandlu.pl, pr 23 lutego 2016 14:36

10 proc. internautów w Polsce odwiedza stronę sieci Lidl, Biedronki - 7 proc. fot. Gemius

W 2015 roku (styczeń-listopad) większym zainteresowaniem od strony Biedronki cieszyła się witryna Lidla. Miesięcznie odwiedzało ją średnio 2,4 mln użytkowników sieci (10 proc. wszystkich internautów w Polsce). W tym samym czasie na stronę Biedronki wchodziło średnio 1,6 mln użytkowników (7 proc.) - wynika z analizy Gemius.

REKLAMA

Wśród internautów odwiedzających strony WWW obu sklepów więcej jest kobiet. Na stronie Biedronka.pl panie stanowią średnio 60 proc. odwiedzających, zaś na stronie Lidl.pl jest to 57 proc.

Na stronie Biedronki jest stosunkowo wysoki odsetek osób w wieku 25-34 lata, natomiast strona Lidl.pl cieszy się zainteresowaniem wśród starszych internautów – w wieku 55+.Obie strony są chętnie odwiedzane przez internautów deklarujących wykształcenie pomaturalne, licencjackie lub wyższe.

Strona Biedronki jest szczególnie chętnie odwiedzana przez internautów mieszkających w małych miastach (do 20 tys. mieszk.). Strona Lidla swoją zawartością trafia w potrzeby internautów z większych miast (pow. 200 tys. mieszk.).

Choć profile użytkowników obu stron są dość zróżnicowane, nie oznacza to, że internauci na ogół dokonują jednego wyboru. Liczba użytkowników sieci, którzy zdecydowali się odwiedzić strony obu sklepów wynosiła średnio 0,78 mln miesięcznie. Oznacza to, że prawie 50 proc. odwiedzających stronę Biedronka.pl weszło także na stronę Lidla.

  • ROMCIO 2016-03-03 19:40:10

    Lidl to dobre miejsce, żeby znaleźć zatrudnienie, o czym przekonałem się na forum gowork.

  • ja 2016-03-02 21:22:43

    Proszę wytłumaczcie mi dlaczego w Niemczech nie ma obcego kapitału ?????

    Dlaczego w polsce jak u tej dziw.i mozna wyruchać ją jak się chce i robi to każdy nowy rząd świadomie ???????

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA