1000. placówka z logo Odido to sklep w Puławach

Autor: dlahandlu.pl 23 maja 2012 23:47

Rok po wejściu na rynek ODIDO, sieć sklepów franczyzowych należąca do hurtowni Makro Cash&Carry, liczy już tysiąc sklepów. 1000 sklep Odido zostanie otwarty 22 maja w Puławach, przy Sienkiewicza 14a.

Specjaliści MAKRO Cash & Carry opracowują dla wchodzących do sieci sklepów projekty optymalizacji wykorzystania przestrzeni sprzedażowej, prezentacji towarów i wizualizacji oraz promocji placówki handlowej.

Z okazji otwarcia tysięcznego sklepu zaplanowano szereg działań marketingowych. Kampania reklamowa dociera do odbiorców za pośrednictwem różnorodnych kanałów komunikacji, m.in. telewizji, prasy branżowej i handlowej, mediów regionalnych oraz prasy kobiecej i lifestyle'owej.

Poprzez kampanię chcemy pokazać ogólnopolski charakter sieci ODIDO oraz podkreślić jej ciepły wizerunek. Zależy nam na tym, aby zakupy w „sklepach za rogiem" stały się równie modne w Polsce, jak ma to miejsce za granicą - mówi Magdalena Figurna, menedżer ds. PR i komunikacji wewnętrznej MAKRO Cash & Carry Polska.

Jak wynika zbadań w ramach programu "Tu mieszkam tu kupuję" 50 proc. zysków sklepów osiedlowych wraca do lokalnej społeczności. Dla supermarketów ten czynnik wynosi 5 proc. 

Sklepy ODIDO są obecne na terenie całej Polski, zarówno w miastach, jak i na wsi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Andrzej 2012-05-11 11:09:12

    W ciągu roku Odido pozykało 1000 sklepów do współpracy - CHYBA "POBZYKAŁO"

  • ada 2012-04-25 07:33:10

    O ile wiem to drobny handel broni się właśnie w polsce.

    Nie rozumiem stwierdzenia "równie modne jak za granicą "

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11272

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane