191,6 mln zł na integrację systemów informatycznych

Autor: pr 3 października 2011 15:58

Od 3 do 28 października, po raz ostatni w tym roku, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dotacje na integrację systemów informatycznych. Budżet projektu to 191,6 mln zł, warto więc postawić na rozwiązania, które zwiększą szansę na otrzymanie dofinansowania.

Program PARP „Innowacyjna Gospodarka" wspiera działania z zakresu innowacyjności produktowej, procesowej, marketingowej i organizacyjnej. Wsparcie może być udzielone przedsiębiorcy, który m.in. chciałby ułatwić swoją współpracę z co najmniej dwoma przedsiębiorcami z którymi kooperuje, przez dostosowanie własnych systemów informatycznych do systemów informatycznych tych przedsiębiorców. Składający wnioski mogą otrzymać od 20 tys. do nawet 2 mln zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorcy, mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Polski.

- To już ostatnia szansa w roku na staranie się o dofinansowanie inwestycji w oprogramowanie w ramach tego programu. Przy tej okazji przedsiębiorcy mogą zastanowić się, w jaki sposób integrację rozwiązań informatycznych obrócić na korzyść biznesową. Firmy z MSP często posiłkują się rozwiązaniami pochodzącymi od różnych dostawców i równie często systemy nie są w pełni zintegrowane, ponieważ sam proces integracji z reguły jest kosztowny. Jest więc okazja, by poczynić usprawnienia w tym zakresie, przy okazji wdrażając nowe rozwiązanie" - powiedział Piotr Durski, PR Manager w firmie Sage.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane