REKLAMA
REKLAMA

20 marca, Warszawa, Gala Konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2013"

Autor: pr 4 marca 2013 14:35

Już po raz piąty prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013 otrzymają przedsiębiorstwa działające na polskim rynku, które nawet w trudnych czasach potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami.

REKLAMA

Bez względu na wielkość zatrudnienia i branżę, w której działają, stanowią elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy.
Badanie Great Place To Work ma ponad dwudziestoletnią historię i jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie, które obecnie jest realizowane w 45 krajach. Corocznie uczestniczy w nim ok. 5.500 przedsiębiorstw na całym świecie, zatrudniających ogółem ponad 10 milionów pracowników.


Więcej informacji udzielają:
Joanna Kowalczuk, G-Communications Consultants, Head of Strategy Development, tel. 603 98 18 72, e-mail: j.kowalczuk@gcomms.pl

Marzena Winczo-Gasik, Great Place To WorkŸ Institute Polska Sp. z o.o., Menedżer ds. Komunikacji, , tel. 500 188 814, e-mail: marzena.winczo@greatplacetowork.com

Organizator:
Great Place To Work Institute Polska Sp. z o.o.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA