PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

45 mln zł na rozbudowę Galerii Mazurskiej

Property News 4 kwietnia 2012 10:48

10 kwietnia firma OPB Development rozpocznie prace związane z rozbudową Galerii Mazurskiej w Ostródzie. Wartość inwestycji to około 45 mln zł. Oddanie obiektu do użytku planowane jest jeszcze przed wakacjami 2013 roku.

Galeria Mazurska będzie miała cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Całkowita powierzchnia obiektu będzie wynosiła ponad 20 tys. mkw. Na poziomie -1 znajdzie się hala garażowa ze 183 miejscami postojowymi. Parter i pierwsze piętro zajmą lokale handlowo-usługowe. W sumie będzie ich około 50 i będą miały powierzchnię ponad 6,5 tys. mkw. Na poziomie 2 i 3 znajdzie się kino z trzema salami projekcyjnymi i kawiarnią oraz klub fitness.

Właścicielem galerii jest powołana do tego spółka celowa, która będzie nią zarządzała. Powierzchnie handlowe i usługowe będą funkcjonowały na zasadzie najmu. - W obiekcie pozostanie większość obecnych tam do tej pory sklepów i punktów usługowych. Pojawi się także sporo nowych marek, w tym także bardzo rozpoznawalnych sieciówek - mówi Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager OPB Development.

Komercjalizacją powstającej galerii zajmuje się firma BOIG The Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane